Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Zabawa Mikołajkowa

Nastał grudzień, a dokładnie 22 grudnia, czyli bardzo istotny dla nas dzień. Nasze Przedszkole przygotowane zostało odpowiednio na przybycie bardzo ważnego Gościa. Choina stoi, lampeczki się  świecą i co najważniejsze WSZYSTKIE DZIECI SĄ BARDZO GRZECZNE. 

Czekamy, czekamy, czekamy…. wszystkie dzieci zebrane w sali rytmicznej oczekują przybycia Kogoś bardzo ważnego. Zjawiają się aktorzy… jest przedstawienie o Kimś kto rozdaje prezenty, ale gdzie On jest?

Chwila cierpliwości i …, kilka zabaw by pokazać Świętemu, jak dzieci w Przedszkolu 47 „Mali Artyści” potrafią się wesoło i zgodnie bawić. I nagle… chwila ciszy…. i pojawia się  Dziadek w czerwonym stroju z białą brodą… wszyscy krzyczą ŚWIĘTY MIKOŁAJ.  Dzieci klaszczą, tupią, krzyczą i cieszą się bo to oznacza, że jednak wszyscy byli grzeczni i marzenia się spełniają!

Pan Mikołaj, jak zwykle w grudniu, jest bardzo zapracowany i tego dnia musiał odwiedzić wiele dzieci, ale spędził z nami dużo czasu: śpiewał z nami, tańczył, obejrzał występy dzieci i co najważniejsze…. każdemu maluchowi wręczył prezent, a potem tak szybko jak się pojawił - znikł.

Do zobaczenia za rok….