KLAUZULA INFORMACYJNA

Zbiórka dla schroniska

Dziś po raz kolejny przekazaliśmy zebrane rzeczy, przyniesione przez naszych Przedszkolaków dla schroniska w Józefowie. Pieczę nad zbiórą przejęła Pani Ewa Dziarmaga. Przedszkole przekazało koce i dywany, które zalegały w magazynach. Wszystkim zaangażowanym bardzo dziękujemy!

Magia roślin - zimowe drzewo

05.02 odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Magia roślin- zimowe drzewo" w grupie V. Na wszystkich uczestników czekały dyplomy i drobne upominki.

Zimowe zabawy grupy V

Zimowe szaleństwa i rodzina bałwanków w wykonaniu grupy V

Wirusy oczami dzieci - konkurs

Dzieci z grupy VI otrzymały wyróżnienie w konkursie pt. "Wirusy oczami dzieci"

Świąteczne pierniki

To był specjalny dzień. Dzieci z grupy IV rozpoznawały świąteczne zapachy (wanilia, cynamon, goździki, pomarańcz), wygniatały ciasto i za pomocą foremek - wykrojników wycinały pierniczki. Po upieczeniu i wystygnięciu dekorowały je. Pierniki zostały podane na grupowej Wigilii.

Mali Artyści dla Domu Pomocy Społecznej

Nasze przedszkole wzięło udział w akcji "Mali Artyści" dla Domu Pomocy Społecznej. W ramach tej akcji dzieci z grupy II, III, IV, V i VI wykonały prace plastyczne, które zostałly przekazane Mieszkańcom i Pracownikom Domu Pomocy Społecznej w Bornem Sulimowie.

Andrzejkowe wróżby u Tygrysków

Dzieci z grupy IV lały wosk, odczytywaly wróżby- co ich czeka w najbliższym czasie. Wrożyly do kogo pierwszego przyjdzie Mikołaj. Powierzył swoje marzenia rzucając monetą do studni. Odczytywały niespodzianki ukryte w balonach. Było bardzo wesoło, tajemniczo. Na koniec na każdego czekał słodki poczęstunek

Festyn Witaj w Przedszkolu

Dziś w Przedszkolu odbył się festyn, który mial na celu powitanie wszystkich Przedszkolaków w gronie Małych Artystów. Dzięki wspólnym tańcom i zabawom dzieci miały okazję zintegrować się ze społeczością Przedszkola i poczuć sie pełnopranymi obywatelami społeczości Mali Artyści.

Jesienne zabawy

Jesień to wspaniały czas na zabawy w ogrodzie i obserwacje zmieniającej się przyrody.

Sprzątanie świata

Sprzątanie świata to międzynarodowa kampania polega na zbiorowym sprzątaniu śmieci. Jej celem jest wzrost świadomości ekologicznej społeczeństwa. Tego własnie uczymy naszych Przedszkolaków, dlatego dzieci z najstarszych grup wybrały się "uzbrojone" w rękawiczki i worki na śmieci by oczyścić najbliższe otoczenie.