Z życia przedszkola - Październik 2024

Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA PAŹDZIERNIK 2024 r.

Konkurs plastyczny dla Rodziców i dzieci w grupie I pt. „Pani Jesień” – praca przestrzenna z wykorzystaniem różnych materiałów.

Prace prosimy przynosić do przedszkola od dnia 1.10.2024 do 18.10.2024 r.

Konkurs plastyczny dla Rodziców i dzieci w grupie III pt. „Jesienne drzewa” – technika dowolna. Prace prosimy przynosić do przedszkola od dnia 2.10.2024 do 29.10.2024 r.

7.10. godz. 13.00 - lekcja biblioteczna „Pada, pada deszcz” – Biblioteka nr 46 - grupa IV.

8.10. wyjście do kina Muranów w ramach programu „Edukacja Młode Horyzonty” – film „Kacper i Emma najlepsi przyjaciele” - dzieci z grupy V Wyjście z przedszkola o godz. 8.50. Śniadanie o godz. 8.15.

9.10. godz. 9.15 - teatrzyk „Przygody jesiennego jeżyka” - wszystkie grupy

10.10. „Dzień Drzewa” - świętujemy wszyscy w sali i w ogrodzie.

10.10. godz. 10.00 lekcja biblioteczna „Co przynosi z sobą Jesień?” – Biblioteka nr 46 - grupa III.

10.10 godz. 13.00 – 14.00 warsztaty edukacyjne Kraina Eksperymentów „Przygoda w laboratorium” - grupy IV, V

11.10. wyjście do kina Muranów w ramach programu „Edukacja Młode Horyzonty” – film „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!” dzieci z grupy III i  IV.

Wyjście z przedszkola o godz. 8.50. Śniadanie o godz. 8.15.

15.10. godz. 9.00 – 10.30 – warsztat edukacyjny Labo Odkrywcy „Pisanie prądem” grupy I, II, III.

18.10. zajęcia kulinarne w grupie IV – „Kluski leniwe”

22.10. godz. 9.30 - 12.00 - Spotkanie edukacyjne z weterynarzem i jego żywymi zwierzątkami: „Szarańcza, świerszcze” – grupy I, II.

28.10 godz. 9.00 Fluoryzacja dla chętnych dzieci - wszystkie grupy.

29.10. godz. 15.00 „Pasowanie na Przedszkolaka” - grupa I Biedronki”

30.10. „Dzień Dyni (warzywa)” - świętujemy wszyscy w sali i w ogrodzie.

31.10 Teatrzyk „O skarzecie, Kasi i gąsce” - wszystkie grupy.

„Cała Polska czyta dzieciom” – rodzice czytają dzieciom-grupa III termin do uzgodnienia.

Spacer do Parku Saskiego — grupa IV termin do uzgodnienia

Warsztaty Rodzice – Dzieciom: - „Liczymy dary jesieni – w ogrodzie przedszkolnym”.

„Gimnastyka z elementami W. Sherborne” grupa III termin do uzgodnienia

Spacer w poszukiwaniu jesieni — grupa III termin do uzgodnienia