Informacja Administratora

3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.

Pszczółki

Grupa I - „Pszczółki”:

• Magdalena Głuszek,
  • Wiesława Kruszewicz.

Pszczółki rok szkolny 2023/2024

Zimno - ciepło

Dziś także, kojarząc z różnymi przedstawicielami natury, poznaliśmy ciepło barw. Zimny bałwan w bieli absorbującej błękit nieba i ciepły żółty, pomarańczowy i czerwony płomień.

Ogień. Zimno- ciepło

Cztery żywioły - ogień. Jak go ujarzmić? Niesie ze sobą tyle dobra. Potrafi dać życie i z taką samą łatwością je odebrać. Jak go połączyć z innymi żywiołami? Jak z niego korzystać i jak się przed nim broni?. Tego uczyć się będą nasze dzieci na najbliższych zajęciach.

labo - zwierzęta i chemia

To niezwykłe, jak natura motywuje człowieka do nowych, niezwykłych odkryć naukowych. Mieszanina, która zmienia kolory jak kameleon, pasta do kłów słoniowych - piana w dużej ilości. To wszystko można zobaczyć na naszych zajęciach labo - odkrywcy.

Kotek Puszek

20.02.2024
Kotek Puszek

20.02.2024

Na zajęciach muzycznych dzieci uczyły się piosenki o kotku Puszku. Jeśli rodzice chcą zaśpiewać razem ze Swoimi pociechami, podajemy tekst piosenki i link do niej

Eksperymenty z powietrzem

Teraz czas na powietrze. Poszukujemy go w wielu działaniach. Niby niewidzialne, a jak wszechobecne. Kolejna rzecz, bez której na prawdę nie da się żyć. Spójrzcie dokąd doprowadziły nas nasze doświadczenia.

Malowanie powietrzem

Czy można malować powietrzem? Najpierw trzeba je znaleźć. Zlokalizować. Dostrzec. Jak to zrobić? A potem jeszcze ujarzmić i zmusić do malowania. To jest dopiero sztuka. A my to potrafimy.

Eksperymenty z wodą

Dziś nasze przedszkolaki bawią się wodą. Co za przyjemność! Przy okazji poznają jej właściwości, nazywają cechy oraz dowiadują się jak jest nam niezbędna. Uświadamiają sobie także niebezpieczeństwa z nią związane.

Malujemy wodę - morze

W tym tygodniu dzieci rozpoczynają przygodę z czterema żywiołami. Wszystkie z nich są ważne, ale z wodą dzieci chętnie eksperymentują od najmłodszych lat. Łazienkowe zabawy znane są rodzicom i stanowią częste utrapienie podczas zmiany kolejnej, zamoczonej koszulki. Dziś maluchy malują i poznają krótki wiersz.

Eksperymenty z wodą i farbą

To będzie wspaniały tydzień. Każdy lubi eksperymentować. Nasi mali specjaliści z dziedziny biologii, chemii i fizyki rozpoczęli właśnie podroż po tajemnicach przyrody. Przyjdą do domu wybrudzeni ale też zainspirowani pierwszymi przygodami z nauką.