Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Pszczółki

Grupa I - „Pszczółki”:

  • Magdalena Głuszek,
  • Wiesława Kruszewicz.

Pszczółki rok szkolny 2023/2024

Malowanie ognia

A teraz musimy szybciutko utrwalić ogniowo- teatralne emocje na papierze. Dopiero wtedy cały proces twórczy się wypełni. Tyle wrażeń jeszcze w nas pozostało, więc musimy je wymalować. Ufff,,,, co za dzień.

Ogień i teatr

27.02.2024
Ogień i teatr

Ogień i teatr

27.02.2024

Ogień potrafi być dobroczynny i okrutny. Ale nikt nie zaprzeczy, że jest niezwykle malowniczy i teatralny. Takie zabawy - bezpieczne, bo udawane zaproponowała nauczycielka dzieciom. Dużo emocji i przeżyć. Sceniczny koloryt.

Teatr - Zima w ZOO

Teatr jest wszechobecny w nasze placówce. Dzisiaj dzieci też zostały zaczarowane bajkową historią. Zima w ZOO... to chyba już marzenia o wiośnie.

Zimno - ciepło

Dziś także, kojarząc z różnymi przedstawicielami natury, poznaliśmy ciepło barw. Zimny bałwan w bieli absorbującej błękit nieba i ciepły żółty, pomarańczowy i czerwony płomień.

Ogień. Zimno- ciepło

Cztery żywioły - ogień. Jak go ujarzmić? Niesie ze sobą tyle dobra. Potrafi dać życie i z taką samą łatwością je odebrać. Jak go połączyć z innymi żywiołami? Jak z niego korzystać i jak się przed nim broni?. Tego uczyć się będą nasze dzieci na najbliższych zajęciach.

labo - zwierzęta i chemia

To niezwykłe, jak natura motywuje człowieka do nowych, niezwykłych odkryć naukowych. Mieszanina, która zmienia kolory jak kameleon, pasta do kłów słoniowych - piana w dużej ilości. To wszystko można zobaczyć na naszych zajęciach labo - odkrywcy.

Kotek Puszek

20.02.2024
Kotek Puszek

Kotek Puszek

20.02.2024

Na zajęciach muzycznych dzieci uczyły się piosenki o kotku Puszku. Jeśli rodzice chcą zaśpiewać razem ze Swoimi pociechami, podajemy tekst piosenki i link do niej

Eksperymenty z powietrzem

Teraz czas na powietrze. Poszukujemy go w wielu działaniach. Niby niewidzialne, a jak wszechobecne. Kolejna rzecz, bez której na prawdę nie da się żyć. Spójrzcie dokąd doprowadziły nas nasze doświadczenia.