Młodzież Przedszkolakom

Młodzież przedszkolakom!

13 czerwca 2018 r. w Przedszkolu nr 47 „Mali Artyści” ul. Krochmalna 1 w Warszawie, w ramach akcji „Młodzież przedszkolakom” odbyło się kolejne spotkanie naszych dzieci przedszkolnych z młodzieżą z Zespołu Szkół nr 7  im. Szczepana Bońkowskiego w Warszawie ul. Chłodna 36/46. Do tej pory młodzież czytała dzieciom opracowane przez siebie teksty, a dziś prezent dla dzieci i ogromna niespodzianka…

Dziesięcioro młodych ludzi, pod okiem instruktora teatralnego – Pani Katarzyny Sokołowskiej (jednocześnie nauczyciela wychowania przedszkolnego) przygotowało przedstawienie teatralne „Kopciuszek”. Młodzież, poza grą aktorską „z duszą”, wystąpiła w pięknych strojach, dostosowanych do charakteru baśni.  Cieszymy się, że mamy takich partnerów i bardzo dziękujemy młodzieży oraz Pani Janinie Pietrzak, która z ramienia ZS nr 7 koordynuje projekt.                             Już czekamy na następne spotkanie.

 

 

Bożenna Wilczyńska

Dyrektor Przedszkola nr 47

„Mali Artyści” w Warszawie